چند کلمه گپ و گفت با کاربرها

ربات مبصر به علت استقبال بسیار زیاد شما عزیزان تا حدود یک ماه پیش دچار مشکلات افت سرعت شده بود که به لطف خدا و حمایت شما عزیزان همشون برطرف شد و الان حدودا 15 روزی هست که ربات بدون هیچ گونه قطعی‌ای داره به فعالیت خودش ادامه میده. ✌?

توی این مدت بهینه سازی ها و به روز رسانی هایی انجام شده که شاید ازشون بیخبر باشید.
چند تا از مهم ترین هاشون رو از این طریق خدمتتون عرض میکنیم:
♦️مهم ترینشون اینه که ربات مبصر (که با سابقه ترین ربات محافظ گروه در تلگرام هست- اگر به ایدی عددی ربات دقت کنین متوجه میشین) از این به بعد کاملاً هوشمند هست و هیچ رباتی به این اندازه دقیق نیست.
❗️هوشمند بودن ربات یعنی اینه برای تنظیم کردن ربات دیگه لازم نیست دستورها رو دقیقا طبق لیست دستورات بنویسین، بلکه میتونین مثل یه انسان با ربات توی گروهتون حرف بزنین و ربات هم دستورات شما رو انجام بده (❕فقط حتما باید اول جمله ای که به ربات میخواین بگین نقطه یا علامت تعجب بذارین). بذارین براتون مثال بزنم:
?مثلا اگر توی گروهتون بنویسین: !عزیزم لینک رو ممنوع کن ربات لینک رو ممنوع میکنه.
?!ارسال عکس از ساعت 10 تا 12 قفل باشه -> ارسال عکس رو توی اون ساعت ها قفل میکنه که خیلی عالی و راحته
?فقط خداییش رعایت حالشو بکنین، به هر حال رباته و ممکنه بعضی از جملات رو متوجه نشه. اگر دیدین متوجه نشد یه مدل دیگه بگین.
♦️قابلیت حذف خودکار پیامهای ربات که به خاطر فشار به سرور غیر فعال شده بود هم دوباره فعال شد و ربات از این به بعد همه پیامهای خودش رو بعد از یک یا دو دقیقه حذف میکنه. یه اپشن هم براش توی تنظیمات گروه گذاشتیم که اگر نمیخاین پیامای ربات حذف بشن بتونین این قابلیت رو غیر فعال کنین. دستورش هم: !حذف خودکار رو غیرفعال کن
♦️برای کاهش ترافیک ربات، ربات رو به 10 ربات تبدیل کردیم تا گروهها از نسخه های مختلفش استفاده کنن. نسخه های 1 تا 10 ربات مبصر هیچ تفاوتی با هم از نظر عملکرد ندارن، فقط برای اینکه ترافیک رباتها تقسیم بشه این کار رو انجام دادیم.
(اگر ربات گروهتون رو با یه نسخه دیگه عوض کنین، اعتبار گروه و تنظیماتش همه شون منتقل میشن و لازم نیست دوباره شارژ کنین یا تنظیم کنین و در کل هیچ اتفاق بدی نمیفته.)
♦️این امکان هم برای دوستان قرار داده شده که بتونن برای اد اجباری، اعضای قبلی گروه رو معاف کنن. برای اینکار هم از این دستور استفاده کنین: !اد اجباری رو برای اعضای قبلی غیرفعال کن. (برای توضیحات بیشتر به این لینک مراجعه کنین: https://t.me/mobserbotnews/21 )

?در اخر هم بهتون توصیه میکنیم که حتما توی کانال اخبار ربات مبصر به ادرس @mobserbotnews عضو بشین. توی این کانال نه تبلیغی ارسال میشه و نه مطلب متفرقه ای گذاشته میشه. فقط مسائل مربوط به ربات (به روز رسانیها و امکانات جدید و...) قرار داده میشه.
پس همین الان عضو کانال بشین تا حتی یه دونه از امکانات ربات رو هم از دست ندین.
دوستتون داریم ❤️❤️


2018-04-08 12:48:54